Op zondag 15 september vierden we het Feest van de Democratie in de Antwerpse Singel. Dat deden we samen met meer dan 100 bezoekers.
We zagen de democratie zoals we ze graag zien: superdivers, in dialoog en verbindend. De beelden van fotograaf Walter Busschots spreken voor zich.
Het was een boeiende dag met een live Parlee, een keynote van Khalid Benhaddou over sociale cohesie en de impact van polarisering, theater ‘Stem veu de Guj’ van de Molse toneelgroep Ginderachter, de expo ‘Leve het stemrecht voor iedereen’ van Linx+ en muziek van Serdi Faki Alici, Black Koyo en Pizza.
Het event kwam tot stand dankzij de kernpartners van Ieders Stem Telt: Beweging.net, SAAMO, SAM, steunpunt Mens en Samenleving, Uit De Marge en Welzijnszorg.